piątek, 23 czerwca 2017

Pożegnanie Gimnazjum

       
       Pełne emocji i wzruszeń było dzisiejsze zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Tego dnia podsumowaliśmy wyniki naszych gimnazjalistów, pożegnaliśmy trzecioklasistów, którzy na zawsze opuścili ławy naszej szkoły oraz dyrektora, pana Dariusza Lisowskiego, który po 21 latach pracy w bolkowskiej szkole zdecydował się odejść. A wszystko to odbyło się ostatni raz pod sztandarem Gimnazjum im. Rycerstwa Polskiego. 
      Apel rozpoczął się od przemówienia dyrektora, który podsumował lata swojej pracy i podziękował każdemu nauczycielowi z osobna. Głos zabrali też zaproszeni na tę okazję goście, przedstawiciele władz gminy, którzy wyrazili swoje uznanie dla dyrektora za lata jego pracy dydaktycznej i wychowawczej. Uczniowie otrzymali nagrody za swoje osiągnięcia. Tytuł Prymusa, Najlepszego Absolwenta i Sportowca przypadły Michałowi Ficy, uczniowi klasy 3c. Nagrody Burmistrza odebrali: Róża Gaj (3b) i Kacper Kubacki (3c). Stypendium Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego za osiągnięcia w sporcie otrzymał uczeń klasy 1a, Dariusz Jarosz. Wychowawcy poszczególnych klas wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz podziękowania dla rodziców. Uroczystość uświetniły występy naszych gimnazjalistów: pokaz tańca, popisy wokalne oraz kabaret.
         Wszystkim uczniom, pracownikom i nauczycielom życzymy cudownych wakacji, a tym, którzy opuścili naszą szkołę, by rozwijali swoje skrzydła i by w ich pamięci Gimnazjum zapisało się jako piękny czas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz